Career Development Center

Program Description


کارگاه مهارت‌های تصمیم‌گیری


Start Date End Date Start Time End Time Venue Organizer
2020/Sep/22 2020/Sep/23 12:00 PM 01:00 PM Career Development Center

مقدمه

تصمیم‌گیری درست در هر مسئله‌ای می‌تواند آینده ما را در جهت و مسیر صحیح قرار دهد. مهارت تصمیم‌گیری نیاز به تمرین دارد. محققان معتقدند کسانی که هوش هیجانی بالاتری دارند تصمیمات بهتری می‌گیرند، چرا که آن‌ها می‌توانند وجوه مختلف قضیه را از هم جدا کنند و نگرانی‌ها و اضطراب‌های مربوط به مسائل دیگر را در تصمیم‌شان دخالت ندهند. در شرایطی قرار می‌گیریم که اتخاذ یک تصمیم سخت است. این شرایط می‌تواند به‌خاطر اهمیت مسئله یا به‌خاطرفشاری‌که فرد در آن موقعیت دارد باشد. اگر خواهان آن هستید که در موقعیت‌های حساس و مهم زندگی تصمیمات درست و منطقی بگیرید، باید راه و روش آن را بلد باشید. پیشنهاد می‌کنیم در این‌کارگاه با ما همراه باشید تا مراحل تصمیم‌گیری درست را بیاموزید.

 

مهارت‌های تصمیم‌گیری :

تصمیم‌گیری از جمله مهم‌ترین مهارت‌های زندگی است که مسیر و هدف انسان‌ها را شکل می‌دهد. همه ما می‌دانیم که موفقیت و پیشرفت ما تحت تاثیر مستقیم تصمیم‌های خوب است. برای تصمیم‌گیری درست و خوب باید معنا و مراحل تصمیم را بدانیم و از تصمیمات بد گذشته مان درس بگیریم. در ساده‌ترین شکل، تصمیم‌گیری به معنی انتخاب کردن بین دو یا چند مسئله مختلف است. در فرایند گسترده‌تر، گرفتن یک تصمیم شامل انتخاب بین راه‌ حل‌‌های ممکن برای یک موضوع است. ممکن است تصمیم‌گیری با روندی شهودی یا استدلالی یا ترکیبی از این دو، انجام شود.

 

اهداف و دست آورد‌ها:

هدف از برگزاری این برنامه آشنا ساختن محصلین و اشتراک‌کنندگان به مهارت‌های تصمیم‌گیری می‌باشد که چگونه به قوه تصمیم‌گیری خود غلبه کنند و با تصامیمی که می‌گیرند، زندگی خود را به بلندی‌ها ارتقا داده و موفقیت همراه‌سازند.

 

کی‌ها میتوانند اشتراک کنند؟

 

موارد تدریس در این کارگاه :

 

 

انواع مهارت‌های تصمیم‌گیری

 

زمان برگزاری: میزان 1-2 سال 1399

ساعت درسی12:00 الی 1:00 بعد از ظهر

آغاز :

فیس:

نتیجه : نتیجه قبلی این کارگاه با ارزیابی ای که در ختم برنامه صورت گرفت، بیشتر از 98 درصد اشتراک کننده گان اشتیاق‌بیشتری داشتند و خواهان برگزاری چنین برنامه ها بودند.

Rana University © 2024 , 2025