English دری پشتو

  رویداد ها همه

content

برگزاری نمایشگاه نسل امید در دانشگاه رنا

ادامه >
content

انتخابات انجمن دانشجویان دانشگاه رنا برگزار می‌گردد- برای دانستن معیارها کاندیدا شدن به ادامه کلیک کنید

ادامه >
content

دانشجویان و کارمندان علمی و اداری دانشگاه رنا واکسین کرونا دریافت نمودند

ادامه >

  رویداد های آینده همه

07

May

May 07, 2021

امتحان کانکور متفرقه بهاری1400

01

May

May 01, 2021

Software Development bootcamp

16

Apr

April 16, 2021

امتحان کانکور بهاری

03

Apr

April 03, 2021

Rana International Leadership Camp

برنامه ها

content

لیسانس در کمپیوتر‌ساینس

برنامهٔ چهارساله کمپیوتر‌‌ساینس برای خدمت به دانش‌آموزان که دوازده‌سال آموزش خویش را مؤفقانه سپری نمودند ارایه گردیده تا بتوانند ذریعه این به سیستم‌های والای کمپیوتری دسترسی پیدا‌کنند. دانش‌آموزان کمپیوتر‌‌ساینس در عرصهٔ کمپیوتر به طور مؤثر و حرف‌ای آموزش داده خواهند شد و افزون‌ براین برنامه‌های انجینیری‌نرم‌افزار و تکنولوژی‌معلوماتی بخشی مؤثر و عمدهٔ دولت و سکتور خصوصی را تشکیل می‌دهد.

ادامه

content

لیسانس در ادارۀتجارت

برنامهٔ ادارهٔ‌تجارت پوهنتون‌رنا پایهٔ آموزش و اساس اصول تجارتی را تشکیل می‌دهد و مدت این برنامه چهار‌سال می‌باشد. این برنامه برای رشد استعداد‌های که گامی بسوی تجارت نهادند آمادهٔ تدریس گردیده و هم‌واره در تلاش روش‌های جدید برای محصلین خویش می‌باشد. برنامهٔ ادارهٔ‌تجارت پوهنتون‌رنا توسط اساتید مجرب ملی و بین‌المللی به سطح دکتری و کارشناسان‌ارشد تدریس گردیده و هم‌چنان برای رشد توانائی‌های.

ادامه

content

لیسانس در حقوق و علوم‌سیاسی

پوهنحی حقوق و علوم‌سیاسی یک نهاد خصوصی است، که درچارچوب پوهنتون‌رنا در سال 1390هـ تاسیس و از آن دم تا به حال هم‌‌‌‌‌‌‌‌واره می‌کوشد، تا کادرهای متخصص و کار آزمودهٔ عدلی، قضائی، سیاسی و اداری را به جامعه خویش تقدیم نماید. از این‌که پوهنحی متذکره تولید کننده نیروی کار برای همـه نهادهای کشور، مخصوصاً نهادهای عدلی، قضائی و سیاسی می‌باشد، لذا شرایط و زمینۀ تدریس و آموزش در این نهاد تحصیلی...

ادامه

content

لیسانس در ژورنالیزم و ارتباطات‌عامه

رسانه را جزو جدایی ناپذیر زندگی در جهان امروز نامیده‌اند. به پندار برخی‌ها قدرت رسانه‌ها هم‌تراز قدرت بمـــب اتم است، سیـاست‌مداران آن را رکن چهارم در نظام‌های مردمی می‌دانند. بنابراین، کار رسانه‌ای درکشوری مانند افغانستان که بی‌اندازه درگیرو دارهای داخلی و ‌بین‌المللی است، کار حیاتی و بسیار ارزش‌مند است. دانشکده‌ی روزنامـه‌نگاری پوهنتون‌رنا متــفاوت‌تر از دیگر نهاد‌های آموزشی روزنامه‌نگاری در کشور ...

ادامه

دریافت بروشور


+

واحد

+

کارمند

+

مقالات علمی

+

مقالات دانشجویان

+

جلدکتاب

برنامه تبادل دانشجویان

دانشگاه رنا همه ساله برنامه تبادل دانشجویان را با دانشگاه های هم‌پیمان بین المللی خود برگزار نموده و دانشجویان سمستر نهایی و فارغین دانشگاه رنا را برای تبادل سمستر به دانشگاه های هم‌پیمان بین المللی خود می فرستد. برنامه تبادل دانشجویان یک روش عالی برای دانشجویان دانشگاه رنا است تا بتوانند سیستم آموزشی بی نظیر و فرهنگ متفاوت را تجربه نمایند. دیپارتمنت روابط بین الملل با تمام دانشجویان که علاقه‌مند برای اشتراک در این برنامه است فرایند گزینش بی نظیر و شفاف را دنبال می کند. دیپارتمنت روابط بین الملل دانشگاه رنا همه ساله از تمام دانشجویان واجد شرایط برای اشتراک در برنامه تبادل دانشجویان و برنامه کامل ماستری با دانشگاه های هم‌پیمان بین المللی خود دعوت می نماید. همه دانشجویان واجد شرایط ابتدا با دیپارتمنت روابط بین الملل دانشگاه رنا به تماس شده تا از طرزالعمل ثبت نام و مهلت ثبت نام مطلع شوند. دیپارتمنت روابط بین الملل دانشگاه رنا تا کنون ۹ دانشجو را به دانشگاه شولینی، سولان هیماچال پردش هند و ۱ دانشجوی ژورنالیزم را به دانشگاه جاگران لیک سیتی، بوپال مادیا پردش هند تحت برنامه تبادل دانشجو اعزام نموده است.

content
 content
content
content


رسانه رنا

content

پیوست های بین المللی

پوهنتون رنا از آغاز تأسیس تا کنون کوشیده تا صورت تطبیق معیارهای بین المللی را اعم در خصوص ارتباطات با کشورهای چون امریکا، کانادا، اروپا، ترکیه، ایران، چین و هندوستان با درنظر داشت تفاهمنامه ها و اعم در خصوص محصلین خویش پیاده نماید. این تفاهمنامه ها زمینه فراهم ساختن تحصیل و بازدید از ممالک جهان اول را برای محصلین پوهنتون رنا مهیا می سازد. افزون براین پوهنتون رنا زمینه ملاقات با دانشمندان فولبرایت...

ادامه

دیپلوم در زبان انگلیسی (DEL)

content

در جهان امروزی چنان‌که تکنولوژی توسعه یافته و به سرعت پیش می‌رود، به همان اندازه زبان‌ انگلیسی نیز برای مطالعۀ هر رشته لازم می‌باشد. بدون نیاز، نیروی‌کار در نقطۀ وجود دارد، که زبان‌ انگلیسی به زندگی آیندۀ ایشان نه تنها در دنیای کار، بلکه به عنوان یک ..

ادامه

دیپلوم در تکنولوژی‌معلوماتی (DIT)

content

دانش‌آموزان تکنولوژی‌معلوماتی دانش فنی و مهارت‌های نیاز به تجارت مدرن را می‌آموزند. فارغ‌التحصیل برنامه تکنولوژی‌معلوماتی بخشی مؤثر دولت و سکتور خصوصی را تشکیل می‌دهد. این دوره در ساختن شخصیت، ارتباطات و مهارت‌های کمپیوتری تمرکز می‌کند.

ادامه

دست آوردها

دریافت تندیس افتخاری توسط دکتر شفیع الله نعیمی از سوی پروفیسور گوریندر سنگ معاون دانشگاه امیتی نویدا-هندوستان هنگام بازدید از محیط دانشگاه امیتی نویدا-هندوستان در می ۲۰۱۹.

دریافت تندیس افتخاری توسط دکتر شفیع الله نعیمی از سوی پردیپ گوپتا بنیانگذار دانشگاه شاردا هند در حین بازدید از محیط دانشگاه شاردا، هند در می ۲۰۱۹.

اهدای تندیس افتخاری به دکتر شفیع الله نعیمی توسط انستیتیوت انجنیری تکنالوزی سرییاس حیدرآباد-هند در اکتوبر ۲۰۱۸.

اهدای تندیس افتخاری به آقای پردیپ شرما توسط پروفیسور گوریندر سنگ معاون دانشگاه امیتی نویدا-هندوستان در برنامه جهانی انبوش در فبروری ۲۰۱۸.

اهدای تندیس افتخاری به دکتر شفیع الله نعیمی توسط مدیریت دانشکاه (SVIT) حیدرآباد در اکتوبر ۲۰۱۸.

اهدای تندیس افتخاری به آقای پردیپ شرما توسط دانشگاه بین المللی (او ام استرلینک منجمنت هیسار) هند در اگست ۲۰۱۹.

دریافت جایره جهانی تعالی اکادمیک از سوی دانشگاه امیتی، هند در برنامه جهانی انبوش ۲۰۱۹.

دریافت جایزه تعالی دانشگاهی از بنیاد دایس هندوستان توسط آقای پردیپ شرما آمر روابط بین الملل دانشگاه رنا در برنامه "توسعه پایداری اوتراخند" در فبروری ۲۰۱۸.

داکتر بولنت دیرمنجی رِیس تیم ارتباطات دانشگاه استانبول گلیسیم ترکیه تندیس افتخاری رابه دکتر شفیع الله نعیمی در سفر خود به دانشگاه رنا کابل افغانستان در جون ۲۰۱۹ اهدا نمود.

همکاران ما

دانشگاه رنا ©

نظریات خود را بفرستید

ارسال نظریات

اعتبار سنجی سند

اعتبار سنجی سند