پوهنتون رنا

برنامه لیسانس

برنامه لیسانس

مدرک لیسانس یک مدرک کارشناسی است که در آن رشته مورد نظر خود را در یک دانشگاه مطالعه می کنید و معمولاً به عنوان مدرک دانشگاهی شناخته می شود. گرفتن مدرک لیسانس می تواند دسترسی شما را به فرصت های شغلی افزایش دهد، شما را در معرض ایده های جدید قرار دهد و درآمد شما را افزایش دهد.

Bachelor in Computer Science

لیسانس در کمپیوتر ساینس

شما با عضویت برنامه لیسانس کمپیوتر ساینس پوهنتون رنا می توانید آینده خود را تضمین کنید و برای بهبود کشور خدمت کنید. دانش‌آموزانی که به برنامه ها تکنالوژی معلوماتی و انجنیری نرم افزار ملحق می‌شوند، دانش فنی و همچنین مهارت‌هایی برای برآورده کردن نیازهای عصر مدرن امروزی خواهند داشت.

ادامه
Bachelor in Business Administration

لیسانس در اقتصاد

پوهنځی اقتصاد یک نهاد خصوصی است، که در چارچوب پوهنتون رڼا در سال ۱۳۸۸ هـ.ش تاسیس شده و می‏کوشد، تا کادرهای متخصص و کار آزموده آگاهی بخشی، آموزش جمعی، تبلیغ جمعی و ترویج و نفوذ بر افکار عمومی در جامعه به‏صورت مطلوب تبیین کند. ادامه

Bachelor in Political Science

لیسانس در حقوق و علوم سیاسی

دانشکده‌ی حقوق و علوم سیاسی یکی از دانشکده‌های فعال در دانشگاه رنا است. این دانشکده با داشتن استادان متخصص و متعهد دارای سند ماستری و دکتری در رشته‌های حقوق و علوم سیاسی و روابط بین‌الملل، از آغاز فعالیت تاکنون توانسته است صدها جوان تحصیل‌کرده و متعهد را تقدیم جامعه‌ی افغانستان نماید.

ادامه
Bachelor in Mass Communication and Journalism

لیسانس در ژورنالیزم

پوهنځی ژورنالیزم رنا در چارچوب پوهنتون رنا در سال ۱۳۹۲هـ تاسیس شده و می‏کوشد، تا کادرهای متخصص و کار آزموده آگاهی بخشی، آموزش جمعی، تبلیغ جمعی و ترویج و نفوذ بر افکار عمومی در جامعه به‏صورت مطلوب تبیین کند.

ادامه

پوهنتون رنا © 2024 , 2025