English دری پشتو

پوهنتون رنا

شگوفایی استعداد ها

پیام رییس دانشگاه

خوشحالم که دانشجویان آینده‌نگر را به دانشگاه رنا خوش‌آمدید می‌گویم: یک دانشگاه معتبر و نوآور که به واسطه‌ی بنیان‌گذاران دوراندیش، تأسیس شده است.

دانشگاه رنا در حال حاضر برنامه‌های لیسانس/ کارشناسیِ اداره‌ی تجارت، کمپیوتر ساینس/ علوم کامپیوتر، حقوق و علوم سیاسی و ژورنالیزم و ارتباطات عامه را تدریس می‌کند و در آینده‌ی نزدیک «طیف وسیعی» از برنامه‌های دیگر نیز تدریس خواهد شد.

برنامه‌های نام‌برده توسط استادان مجربِ دکتر و ماستر/ کارشناس ارشد به سطح ملی و بین‌المللی با روش‌های جدید آموزشی تدریس می‌گردد.

دانشگاه رنا همواره در توسعه‌ی مهارت‌های کارآفرینی، ویژگی‌های رهبری و روش‌های جدید آموزش و یادگیری، تلاش ورزیده است؛ ایجاد صندوق کمک‌های مالی برای دانشجویان بازمانده از آموزش، از جمله کارهای آغازین این نهاد است.

علاوه بر این، ایجاد مرکز کاریابی و خدمات مشاوره‌دهی، دانشجویان را از سردرگمی و اضطراب ناشی از آینده‌ می‌رهاند و کمک می‌کند تا مسیر پیشرفت شان را پیدا کنند.

ضمن سپاسگزاری از اعتماد تان، اطمینان می‌دهیم که در قبال آموزش هر فرد این جامعه مسوولیت‌ خویش را ادا کنیم و در پیشرفت آن سعی و ایثار ورزیم، تا نسلی دانش‌پرور و زحمت‌کش روانه‌ی بازار کار کرده باشیم.

محمد ابراهیم زین "صافی"
رییس دانشگاه رنا
کابل – افغانستان

دانشگاه رنا ©